Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Львiвська iзоляторна компанiя експортує продукцію у більш ніж 40 країн світу

Дата: 23.12.2020 19:30
Кількість переглядів: 257

Фото без описуЛьвівська ізоляторна компанія – один із найбiльших в Європi виробникiв високовольтних iзоляторiв iз загартованого скла. Із роботою підприємства сьогодні ознайомився голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький. «У нас можуть працювати лише ті, хто любить і «відчуває» скло. Можна двічі поставити однакові режими, але результат різний. Наше скло повинне бути таким, щоб у формі склодеталі ми провели правильне гартування. Це необхідно для його міцності, тому що на ізолятор, коли він тримає дроти, є велике механічне навантаження, - розповідає  генеральний директор підприємства Оксана Динік.

Львiвська ізоляторна компанiя виготовляє пiдвiсні та штирьові iзолятори із електромеханiчною мiцнiстю вiд 40 до 400 кН рiзної форми та призначення.

Вони можуть використовуватися:

  • для iзоляцiї та крiплення проводiв повiтряних лiнiй електропередач, грозозахисних тросiв;
  • в розподiльчих пристроях електростанцiй i пiдстанцiй постiйного та змiнного струму з частотою до 1000 Гц та температурою навколишнього повiтря вiд - 60С до +50С;
  • для електрифiкованих залiзниць;
  • в районах із атмосферою рiзного ступеня забруднення;
  • в умовах холодного, вогкого та тропiчного клiмату.

«Ми виготовляємо 12 типів склодеталей і 18 типів ізоляторів – в залежності від вимог тої чи іншої лінії. Працюємо практично з усіма типами, які використовуються в Україні і в 78-ми країнах світу. Це свiдчить про вiдмiнну якість та високу експлуатацiйну надiйність наших iзоляторiв. Постійно співпрацюємо із 46 країнами світу», - додає Оксана Динік.

Продукцiя компанiї вiдома в багатьох країнах свiту. Вона пройшла випробування в сертифiкацiйних центрах, лабораторiях та нацiональних iнститутах багатьох країн, відтак, постачається на зовнішній ринок.

У 2012 році переобладнали випробувальну лабораторію,  збудували нову будівлю лабораторії та придбали нове обладнання.  Лабораторія проводить повний перелік приймально-здавальних та типових випробувань комплектуючих та промислових партій ізоляторів.

На підприємстві проводять контроль сировинних матеріалів та скла відповідно до вимог державних і міжнародних стандартів.

Тут працює понад 400 працівників, середня заробітна плата - 17 тис грн.

Довідково.

ТОВ «Львiвська iзоляторна компанiя» було створене у 2002 роцi на базi Львiвського iзоляторного заводу, що існував з 1965 року.

Ізолятори, вироблені на Львiвському iзоляторному заводі, успiшно експлуатуються на лiнiях електропередач напруги вiд 10 кВ до 750 кВ в енергетичних системах десятків країн свiту.

У 2003 році компанія отримала сертифікат ISO 9001. З 2013 року впроваджені дві системи: менеджменту навколишнього середовища і охорони здоров'я та безпеки праці. Підприємство постійно покращує чинні системи згідно із найновішими вимогами світових стандартів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора