Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Прозвітовано про виконання районного бюджету

Дата: 14.02.2019 16:58
Кількість переглядів: 406

Про виконання  районного бюджету Сколівського району за 2018 рік прозвітувала сьогодні, 14 лютого,  під час засідання Колегії  райдержадміністрації начальник фінансового управління Світлана Сидорик.  Зокрема, зазначено: "В  січні-грудні 2018 року до районного бюджету надійшло  462974,4 тис.грн  доходів загального та спеціального фондів,  що становить  98,9  відсотка  до затверджених розписом з урахуванням змін, в тому числі до загального фонду – 441887,8 тис.грн або, відповідно, 99,1  відсотка, спеціального фонду –  21086,6 тис.грн, або 95,1 відсотка. З державного бюджету отримано в повному обсязі базову дотацію в сумі 15707,8 тис.грн, освітню та медичну субвенції, відповідно, в сумах 105575,3 тис.грн та  38664,2 тис.грн, а також субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі  9800,9 тис.грн.  З обласного бюджету в повному обсязі отримано  дотацію на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я   в сумі  18940,4 тис.грн.  Крім цього, для збалансування бюджету район додатково одержав  3900,0 тис.грн дотації з обласного бюджету за рахунок стабілізаційної дотації з державного бюджету та 5190,0 тис.грн субвенції з обласного бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції".                 

За результатами  засідання головних розпорядників коштів районного бюджету зобов’язано:

 -  Посилити фінансовий контроль за станом своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, не допускаючи, при цьому виникнення простроченої кредиторської заборгованості з  оплати праці.

 -  Забезпечити виконання вимог статті 51 Бюджетного кодексу України в частині утримання чисельності працівників і здійснення фактичних видатків на заробітну плату, включаючи премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише у межах фонду заробітної плати, затвердженого у кошторисах.

 -  Щомісячно дотримуватись лімітів споживання енергоносіїв у натуральних показниках по кожній установі, з урахуванням необхідності дотримання жорсткої їх економії.

 -  Забезпечити затвердження штатних розписів бюджетних установ у межах затвердженого у кошторисах фонду оплати праці з урахуванням рекомендованої чисельності працівників.

 -  Забезпечити конкретне дієве виконання Плану заходів по економії видатків бюджетних установ, які фінансуються з Сколівського районного бюджету, затвердженого розпорядженням райдержадміністрації від 31.01.2019 р. №20 та щомісячно до 25 числа інформувати фінансове управління райдержадміністрації про виконання.

 Головам сільських, селищних та міської рад доручено:

 -  На чергових засіданнях виконкомів і сесіях розглянути питання виконання місцевих бюджетів за  2018 рік. Забезпечити стовідсоткове виконання помісячних планових показників за доходами загального фонду місцевих бюджетів в протягом 2019 року.

 -  Посилити контроль  за дотриманням зобов'язань щодо платежів до місцевого бюджету на підприємствах і в організаціях незалежно від форм власності, розташованих на відповідній території.

 -  З метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів  активізувати роботу щодо  надходження  єдиного податку та акцизного  податку з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

 -  Фінансові зобов’язання по видатках із бюджетів місцевого самоврядування брати виключно у межах помісячних бюджетних призначень.

 -  Своєчасно вносити зміни до рішення про місцевий бюджет відповідно до п.7ст.78 Бюджетного кодексу України за фактом недоотримання доходів загального фонду за підсумками квартального звіту, врахованих у розписі місцевого бюджету на відповідний період, більше ніж на 15 відсотків.

 -  З метою  збалансованості місцевих бюджетів забезпечити перегляд затверджених ставок місцевих податків і зборів, та встановити їх в максимальних розмірах.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора