Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

45 дітей зі Львівщини оздоровляться в "Молодій гвардії"

Дата: 22.02.2017 16:57
Кількість переглядів: 164

Фото без описуУ вівторок, 21 лютого, 45 дітей пільгових категорій вирушили на оздоровлення та відпочинок до Українського дитячого центру "Молода гвардія" на І тематичну зміну "Від серця до серця".

За словами заступника директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Віктора Степанюка, першочергово надаються путівки дітям-сиротам, дітям, які позбавлені батьківського піклування, інвалідам, дітям з малозабезпечених та багатодітних сімей та тим, які перебувають на диспансерному обліку.

Важливо, що під час тематичної зміни триває навчальний процес у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів "Молода гвардія". Школа працює за оригінальним навчальним планом, що складається на основі розроблених МОН України базових навчальних планів, враховуючи специфіку сезонної школи.

Для дозвілля дітей в таборі діють творчі майстерні. Протягом зміни проводяться різноманітні спортивні естафети, заходи, спрямовані на фізичний розвиток дитини, спортивне орієнтування на місцевості. Дітей залучають до командних ігор та конкурсів, проводяться розважальні дискотеки, конкурси юних талантів.

У дитячому центрі діти перебуватимуть 21 день.

Слід зазначити, що для отриманням путівок необхідно звертатися до управлінь соціального захисту населення районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міст обласного значення за місцем реєстрації.

Необхідні роз’яснення можна отримати за тел.: 032 255-47-96.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора