Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Львівщині учасники АТО отримали у власність більше півтори тисячі га землі

Дата: 03.05.2017 16:54
Кількість переглядів: 181

Фото без описуЗ початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками, у Львівській області військовослужбовці, їх сім`ї отримали у власність 5762 земельні ділянки загальною площею 1578 га. Про це інформують у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області.

З цієї кількості рішень головне управління Держгеокадастру у Львівській області видало 3839 наказів про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок загальною площею 1117 гектар, - зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький. - Землі розташовані поза межами населених пунктів. Учасники АТО приватизували ділянки переважно для ведення садівництва (3290 земельних ділянок), особистого селянського господарства (482 земельні ділянки) та індивідуального дачного будівництва (67 земельних ділянок).

Також, за його словами, Головне управління Держгеокадастру у Львівській області надало  учасникам АТО та членам їх сімей 3497 дозволів на розробку документації із землеустрою. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.

«Найбільше видали наказів про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо земельних ділянок для учасників АТО у Пустомитівському (1242), Жовківському (1090) та Бродівському районах (648) Львівської області, - зазначив Андрій Кавецький. - Ще 2028 земельних ділянок в межах населених пунктів військовим надали за рішенням місцевих рад Львівщини. Ці землі військові використають переважно для будівництва індивідуальних житлових будинків (1566 земельних  ділянок)».

Зазначимо, ознайомитись з переліком пропонованих земельних масивів для надання у власність учасникам АТО, іншою важливою інформацією можна на сайті Держгеокадастру Львівщини у рубриці «Учасникам АТО» http://lvivska.land.gov.ua/ato.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора