Переможцями відеоконкурсу «Моя екологічна історія» стали учні Кам’янобрідської школи

Дата: 03.05.2017 16:53

Фото без описуКонкурс екологічних відео «Моя екологічна історія» присвячений Дню Землі завершився. На адресу департаменту надійшло 56 відеоробіт до зйомки яких долучилося більше як 110 осіб з 15 районів області.

Кожна з надісланих робіт унікальна, серед головних тем відео робіт : як брикетувати опале листя та отримувати біопаливо, як поєднати економіку та екологію (за виручені від зібраної макулатуру кошти - купили дерево для пришкільної території), як можуть розвиватися події на Землі,  коли людина не турбуватиметься про навколишнє середовище, вважаючи себе тут господарем, як простими вчинками, за допомогою рукавичок та лопат, можна очистити джерела та територію навколо власних домівок.

Конкурсна комісія серед отриманих відео-робіт визначила переможців. Ними стали учні Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ст. Яворівського району, Львівської спеціалізованої школи № 69 та Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, зокрема:

• Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П. Андрусіва
  • Назва конкурсного відео: «Наші сліди»
  • Боса Лілія
  • Заблоцька Галина
  • Заблоцька Тетяна
  • Салабай Віталій

• Львівська спеціалізована школа № 69
  • Назва конкурсного відео: «Подаруй дереву життя»
  • Жищинська Анна та учні 6-11 класів

• Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1
  • Назва конкурсного відео: «Декілька днів з моєї екологічної історії» (Щур Віталій)

Спеціальну нагороду «За креативність» отримала робота учнів Стрийської СШ № 4 Володимира Онуфрика та Максима Мисака про життя людини після екологічного лиха.

Департамент екології та природних ресурсів вдячний усім учасникам конкурсу за ініціативність, креативність та творчість, яку представлено в роботах.

Вручення призів переможцям відбудеться 25 травня під час урочистих подій присвячених Дню Європи (деталі будуть повідомлено згодом).

Конкурсні відео можна переглянути на каналі департаменту екології та природних ресурсів в YouTube за посиланням.