НПП “Сколівські Бескиди” відвідали представники проекту «Лісова варта» WWF в Україні

Дата: 24.07.2018 16:52

20 липня національний природний парк "Сколівські Бескиди" відвідали представники WWF в Україні. Спільно з спеціалістами парку обговорили питання, які виникли в ході реалізації проекту «Лісова варта». В рамках реалізації проекту розроблено інтерактивну публічну карту лісів, яка схематично відображає заплановані рубки та інші види лісогосподарських заходів на основі картографічних матеріалів. Ця карта служить інструментом інформування громадськості щодо важливих запланованих заходів на основі "Положення про інформування громадськості щодо лісогосподарських заходів у лісах Львівської області".

Такий підхід покликаний сприяти налагодженню співпраці та розбудові партнерських відносин усіх зацікавлених сторін, сприятиме відкритому доступу громадськості до планування та можливого коригування запланованих лісогосподарських заходів із врахуванням думки місцевих мешканців та експертів.

Джерело: http://skole.org.ua/npp-skolivski-beskydy-vidvidaly-predstavnyky-proektu-lisova-varta-wwf-v-ukrajini.html