Вручено подяки голови Кремінської райдержадміністрації та голови Кремінської районної ради

Дата: 09.03.2017 16:51

Фото без описуСьогодні, 09 березня, голова районної ради Микола Романишин,  заступник голови райдержадміністрації  Василь Білинець, за участю начальника відділу освіти райдержадміністрації Любомира Губиша та завідувача  райметодкабінету відділу освіти  Ліліани Іванютенко,   вручили  подяки,  передані з Кремінщини, педагогам, батькам та учням, які протягом 10-15 січня Фото без опису2017 року приймали дітей з Луганської області.

«Кремінська районна державна адміністрація та Кремінська районна рада  висловлюють щиру подяку за особисту допомогу та участь в організації відпочинку дітей на гостинній Сколівщині. Наші діти отримали незабутні враження від туристичних пам’яток Львівського краю, від вражаючих краєвидів, а особливо від гостинності і щирості жителів Сколівського району. Дружні стосунки між двома нашими вкотре засвідчили факт духовної і територіальної єдності усіх регіонів нашої держави. Миру та злагоди Вам і Вашій родині», - зазначили  в подяках голова Кремінської райдержадміністрації Н.В.Чехута  та голова Кремінської районної ради В.М.Прокопенко.