Пошукова робота учнів Лавочненської ЗОШ І-ІІ ст. №2 щодо популяризації воїнів АТО

Дата: 30.10.2017 16:50

Фото без описуЗ метою ознайомлення учнів школи, як учасники АТО рідного села захищають кордони України від окупантів, було організовано і проведено пошукову роботу. «Із життя учасника АТО».  Учнями  школи проведено пошукову роботу «Із життя учасника АТО». Зокрема, Мерчук Юрій – житель с. Лавочне, випускник Лавочненської ЗОШ І-ІІ ст. №2, учасник бойових дій.  Із досліджень учнів ми дізнаємось, що Юрій Іванович протягом 2015-2017 рр. брав активну участь у бойових діях на Сході України, захищаючи рідну землю від московського окупанта. Із слів Юрія, обстріли велись із малокаліберної та важкої артилерії, ворог постійно обстрілював позиції українських воїнів, провокуючи наших військових до бойових дій. Від обстрілів важкої артилерії переховувались в окопах та бліндажах.

Ще одним учасником АТО, з яким поспілкувалися учні нашої школи, був Феннич Іван Іванович. Колишній учень та випускник Лавочненської ЗОШ І – ІІ ст. №2. Іван був призваний на службу у серпні 2014 р. , а у жовтні 2015 р. повернувся додому.Іван розповідав про події, учасником яких був, а саме про бойові дії в Донецькому аеропорті, Пісках, Водяному, Авдіївці. Розказав та показав ті умови, в яких жили, коли стояли на 1 – ій лінії оборони. Незважаючи на сильні морози, хуртовини, хлопці тримали оборону. Учні усвідомили, що святим обов’язком кожного громадянина є захист рідної Батьківщини від ворогів.