Дітям із прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу організували безкоштовний літній табір

Дата: 16.06.2017 16:48

Фото без описуУпродовж 12 – 15 червня громадська організація «Care in Action – Турбота в дії» організувала безкоштовний відпочинок у таборі для дітей із прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу Львівщини.

Як повідомив начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис, члени цієї організації спільно з волонтерами організували для 75 дітей, а також їх прийомних батьків і вихователів масу пізнавальних, веселих, оригінальних ігр.

Окрім того, на території готельно-відпочинкового комплексу «Бухта Вікінгів» учасники табору покаталися на конях і велосипедах, спробували свої сили на канатній лазанці, пограли у футбол та волейбол.

Варто зазначити, що служба у справах дітей співпрацює з ГО «Care in Action – Турбота в дії» у реалізації ще декількох проектів, зокрема персонального наставництва «Ангел – охоронець», а також допомоги та підтримки сімей у кризових ситуаціях, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.