Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Департамент освіти і науки ЛОДА запрошує на роботу

Дата: 01.03.2017 16:48
Кількість переглядів: 181

Фото без описуДепартамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії "В":

-спеціаліста відділу професійної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів і науки управління дошкільної, загальної середньої, професійної освіти, соціального захисту, позашкільної та виховної роботи, координації діяльності вищих навчальних закладів і науки;
-спеціаліста відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку і звітності управління планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку і звітності, кадрового та організаційного забезпечення.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

-копію паспорта громадянина України.
-письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби), до якої додається резюме у довільній формі.
-письмову заяву, в якій кандидат повідомляє, що до нього не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.
-копію (копії) документа (документів) про освіту.
-заповнену Особову картку державного службовця;
-декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік.

Документи подавати до 16 березня 2017 року за адресою: м. Львів, вул. Просвіти, 4а, каб. 3.

Контактна особа: Фітель Валентина Несторівна, тел.: (032) 235-47-76, е-mail: donloda@ukr.net.

Конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців відбудеться 20 березня 2017 року о 12:00 год. за адресою: м. Львів, вул. Просвіти, 4а.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора