Богдан Янко зустрівся з педагогами Орівської школи

Дата: 10.09.2018 16:48

Фото без описуПитання реорганізації Орівської ЗОШ І-ІІ ст. в Орівську ЗЗСО І  рівня обговорено сьогодні, 10 вересня,  під час зустрічі  педагогічного колективу з головою райдержадміністрації. Зокрема, відповідно до рішення ХХІV сесії  Сколівської районної ради № 513 від 07.06.2018 р. «Про затвердження заходів з  оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти району   на 2018-2019 навчальний рік»  реорганізовано Орівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Сколівської районної ради  Львівської області  в Орівський заклад загальної середньої освіти І рівня Сколівської районної ради Львівської області шляхом перетворення.  З ініціативи батьків законність даного рішення  оскаржується  в судовому порядку. Під час зустрічі голова райдержадміністрації Богдан Янко вказав: «Зазначене рішення по Орівській ЗОШ І-ІІ ст. прийнято сесійно, відповідно це  колективне  рішення. Ми живемо  в правовій державі, і  кожне рішення органу державної влади  чи місцевого самоврядування  повинно виконуватись.  Саме  завдання суду  дати правову оцінку законності  та об’єктивності даного рішення».