Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Львівщині розпочались навчання членів окружних виборчих комісій

Дата: 28.02.2019 16:46
Кількість переглядів: 152

Фото без опису28 лютого за підтримки Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні (IFES Ukraine) на Львівщині стартувала серія навчань для членів окружних виборчих комісій (ОВК) з питань організації та проведення виборів Президента України призначених на 31 березня.

За словами начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Зоряни Павлів, сьогодні тренінги відбуваються у приміщеннях обласної державної адміністрації та Шевченківської районної адміністрації Львівської міської ради для членів чотирьох ОВК Львівщини. 1 і 2 березня вони будуть проведені для членів решти восьми ОВК, які утворені на території області. Окрім зазначених приміщень, навчання також пройде у Дрогобицькій районній державній адміністрації.

Тренінги здійснюють фахівці (тренери), які пройшли відповідне навчання у Центрі управління навчанням учасників виборчих процесів.

Додамо, що в період з 18 до 28 березня окружні виборчі комісії за сприяння IFES Ukraine проведуть навчання членів відповідних дільничних виборчих комісій з виборів Президента України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора