Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Департамент охорони здоров’я: понад 90 млн грн – на ремонт медичних установ

Дата: 24.01.2017 16:46
Кількість переглядів: 273

Фото без описуСьогодні, 24 січня, департамент охорони здоров’я другим з-поміж структурних підрозділів Львівської обласної державної адміністрації прозвітував про результати роботи у 2016 році та окреслив завдання на 2017 рік. 

За словами, в.о. директора департаменту Ірини Микичак, на території області медичну допомогу населенню надають 1249 закладів охорони здоров’я, із них – 115 – стаціонарну та 229 – амбулаторно-поліклінічну. Слід зазначити, що минулоріч проліковано в стаціонарах майже 600 тис пацієнтів.

На обласні програми в галузі медицини в 2016-му використано –135 млн грн. "Ці видатки зросли в 2,1 рази у порівнянні з 2015 роком", - зауважила очільниця департаменту.

Зауважимо, що завдяки реалізації обласної програми мікропроектів місцевого розвитку капітально відремонтували 67 закладів охорони здоров´я на суму 11 млн грн: 46 ФАПів та 21 амбулаторію. Найбільше об’єктів відремонтовано у Городоцькому, Сокальському, Бродівському, Мостиському та Яворівському районах.

Крім того, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету відремонтували 14 ФАПів, 6 амбулаторій, перевели на альтернативні види палива 9 котелень, придбали медичне обладнання для Львівської обласної клінічної лікарні та Західноукраїнського  спеціалізованого  дитячого медичного  центру.

За кошти місцевих бюджетів та залучених коштів у сільській місцевості відремонтували 68 ФАПів, 18 амбулаторій та 46 відділень у центральних районних та міських лікарнях області.

Загалом у 2016 році на проведення ремонтних робіт із різних джерел профінансовано понад 92 млн грн.

Як повідомила Ірина Микичак, упродовж 2016 року в області було проведено 7 масових профілактичних акцій з діагностики та профілактики глаукоми, туберкульозу і хронічних захворювань органів дихання, грудної залози та раку шийки матки, онкозахворювань чоловічої статевої сфери, цукрового діабету, вимірювання артеріального тиску та профілактики ВІЛ/СНІДу.

Також в області триває реалізація проектів Світового Банку "Онкопревенція та впровадження високоефективних протипухлинних технологій у Львівській області", ВООЗ "Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні" та USAID "Посилення контролю за туберкульозом в Україні".

Серед пріоритетних завдань галузі на 2107 рік Ірина Микичак назвала, зокрема легалізацію платних послуг, залучення інвестицій, організацію госпітальних округів, створення мережі хоспісних відділень, запровадження електронної картки пацієнта.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора