Круглий стіл «Пам’ятаймо, щоб жити» у Підгородецькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 24.10.2017 16:37

Нещодавно у  Підгородецькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся круглий стіл «Пам’ятаймо, щоб жити», на який були запрошені учасники АТО – Дробчак Роман та Ільків Назар. Учні та вчителі разом з працівниками народного дому  привітали учасників патріотичною піснею «Україно, молюся за тебе». Воїни АТО поділилися своїми спогадами про ті страшні часи боротьби з окупантами на Донбасі. Дробчак Роман розповів про важкі будні на передовій у складі 72 механізованої бригади Білої Церкви. На рахунку бійців 72-бригади за три роки на Сході безліч жорстоких боїв. Останні дванадцять місяців вони знаходилися у найвідповідальнішому напрямку - Авдіївка, промзона, шахта Бутівка, Кам'янка. Бійці 72-ої механізованої бригади отримали нагороди. Командиру бригади подарували козацьку шаблю. Школярі та дорослі, затамувавши подих слухали розповідь Романа. Радісним спогадом для воїна була нагорода - 72-механізована бригада отримала новий особистий Прапор Чорних козаків, його вручили командиру підрозділу. «Чорними козаками» тепер вони називаються офіційно. Бригада особливо відзначилася в боях за Авдіївку, звільнивши стратегічні позиції в районі Донецька і Ясинуватої. Таким чином бригада змусила проросійських окупантів майже припинити атаки, хоча іноді «шкільне перемир'я» все ще порушується.

Учням було над чим задуматись…

Вставаймо, вклонімося й жиймо для того,

щоб спокійно діти у школу ішли.

У вільній країні,

у сильній державі діти героїв росли.

Ці рядки написала учениця 8 класу Барабаш Вікторія під впливом зустрічі з учасниками АТО.