Сколівщина активно  долучилась до   Всеукраїнського  флешмобу

Дата: 29.01.2018 16:35

Сьогодні, 29 січня,  учнівська молодь   Сколівщини активно  долучилась до   Всеукраїнського  флешмобу, присвяченому 100-річчю героїчного подвигу під Крутами.    Марш українських націоналістів «Зродились ми великої години»  велично прозвучав на залізничних станціях м.Сколе, смт. Верхнє Синьовидне, смт.Славське, с.Тухля та с.Лавочне. Зокрема, в м. Сколе    флешмоб підтримали:  духовенство та церковні хори, керівництво району,  народний ансамбль пісні і танцю «Бойківщина»,   колектив районного народного дому «Бескид»,  викладачі та дитячий хор Сколівської школи мистецтв,   вихованці   молодіжної громадської організації «Тризуб» ім. Степана Бандери, учнівська молодь Сколівської академічної  гімназії  та Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Відео: https://www.facebook.com/433609733640860/videos/585827571752408/