Підприємців Львівщини запрошують реєструватись на навчання у Школі експортера

Дата: 25.09.2018 16:35

Фото без описуЗа ініціативи Львівської ОДА, Львівської торгово-промислової палати, НУ "Львівська Політехніка" та Асоціації професійних митних посередників стартує запуск експортної школи для початківців. Завдання школи – допомогти малому та середньому бізнесу освоїти основи експортної діяльності та набути практичні навики для виходу на зовнішні ринки для успішного продажу своїх товарів за кордон.

Для кого це навчання?

Підприємців – тих, хто створює, продає вироби на внутрішньому ринку Україні, кому необхідна допомога у виході на зовнішні ринки, хто бажає зрозуміти, з яких основних етапів складається експортна діяльність підприємства, та які інструменти слід використовувати для здійснення прямих продажів за кордон.

В чому перевага цього курсу?

Курс дає комплексне та системне розуміння про те, з чого складається експортна діяльність підприємства, як почати експортувати на зовнішні ринки. Орієнтація на досвід компаній.

Що передбачено?

- 8 модулів, 16 годин інтенсивного курсу за темами:

• - Попередній відбір цільових ринків та їх дослідження, в т.ч. маркетинговий аналіз як інструмент визначення оцінки готовності товару до експорту;
  • - Тарифні та нетарифні засоби регулювання експорту;
  • - Розробка експортної стратегії підприємця початківця;
  • - Фінансово-економічне обґрунтування ефективності та ціноутворення в експортній діяльності (Інкотермс);
  • - Митні режими. Митне оформлення експортних операцій. Статус уповноваженого (схваленого) експортера;
  • - Умови сертифікації товарів та міжнародні обмеження;
  • - Особливості експортних контрактів;
  • - В2С export : як працює e-commerce канал.

- історії досвіду  компаній Львівської області про те, як розвивати бізнес та виходити на нові глобальні ринки;

- нетворкінг на заходах програми у колі потенційних партнерів та представників бізнесу;

- ексклюзивний доступ до розширених навчальних матеріалів, статей та відео-контенту.

Реєстрацію можна пройти на сайті за посиланням