Захист прав дитини

Дата: 27.02.2018 16:33

Фото без описуАктуальні питання захисту прав дітей обговорено сьогодні, 26 лютого, під час засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів перший заступник  голови райдержадміністрації Ярослав Лепісевич. Зокрема, комісією надано дозволи  на дарування житлових  будинків, оскільки там проживають малолітні діти,  встановлено графік  побачення батька з неповнолітніми дітьми, надано дозвіл на безоплатну приватизацію  в межах норм безоплатної передачі земельної ділянки для обслуговування  будинку та земельної ділянки для ведення ОСГ  на малолітню  дитину з наданням права підпису за малолітню дитину бабусі; заслухано питання  про виконання батьківських обов’язків  відносно неповнолітніх дітей в двох  сім’ях.