Майбутнє лісу в твоїх руках — 2019

Дата: 21.03.2019 16:32

Фото без описуВ рамках акції “Майбутнє лісу в твоїх руках — 2019” під керівництвом працівників відділу лісового господарства ДП ”Сколівське лісове господарство” та вчителів Сколівської академічної гімназії ім.Героя Небесної сотні О.Ушневича Валентина Корягіна та Наталії Мельниченко проведено урок знань про ліси, в ході цього спілкування учнів учнівського лісництва було ознайомлено з початком лісокультурної компанії та основними заходами в рамках “Акції “Майбутнє лісу в твоїх руках”, відзначенню Всесвітнього дня лісу.  Також було проведено майстер-клас із висаджування укорінених живців туї західної різних форм в горщики для подальшого їх вирощування як саджанців із закритою кореневою системою. Учнів було проінформовано про переваги вирощування посадкового матеріалу із закритою кореневою системою. Дані укорінені живці були вирощені їх попередниками, уже учнями старших класів, Фото без описутакож членами учнівського лісництва.

Учні проявили ініціативу і виявили бажання долучитися до вирощування посадкового матеріалу починаючи із посіву насіння, живцювання, до висаджування сіянців і саджанців в лісі. До Дня зустрічі птахів дітьми учнівського лісництва було виготовлено 30 шпаківень, які було розвішано в парках та скверах м.Сколе. Лісівниками держлісгоспу було проведено аналогічні уроки знань про ліс присвячені Всесвітньому дню лісів та початку акції “Майбутнє лісу в твоїх руках - 2019” і в інших школах району. Зустрічі із школярами пройшли цікаво та продуктивно. Такі зустрічі сприяють підвищенню екологічної свідомості, розширенню знань про ліс серед учнівської молоді. Весняна лісівнича акція розпочалась , тож запрошуємо всіх бажаючих долучатись до проведення різноманітних заходів. Детальніша інформація на інтернет - сторінці ДП “Сколівське лісове господарство”.  Провідний інженер з лісових культур Лопушанський Р.І.