Сім навчальних закладів області стали переможцями всеукраїнського конкурсу від Фонду Кличка

Дата: 01.03.2017 16:32

Днями завершився п’ятий всеукраїнський конкурс за "Посилку успіху" від Фонду Кличка, який зібрав понад 1 тисячу учасників. Учні, вчителі, батьки та представники активних громад з усієї України об’єдналися у боротьбі за новий спортивний інвентар для школи або спортивної секції.

З ініціативи та організаційного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, активну участь у конкурсі взяли й представники Львівщини, які надсилали відеосюжети про свої спортивні досягнення й про бажання займатися спортом. Серед них виявилось аж 7 переможців:

• Бориславська дитячо-юнацька спортивна школа;
  • Золочівський професійний ліцей;
  • Львівська державна комунальна середня загальноосвітня школа № 3;
  • Навчально-виховний комплекс "Середня загальноосвітня школа-ліцей" м. Моршин;
  • Новороздільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 Новороздільської міської ради;
  • Сколівська академічна гімназія при Національному університеті «Львівська політехніка» Сколівської районної ради;
  • Станківська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Стрийського району.

"Посилка успіху" – це не лише те, що отримують діти та школа, це також те, що отримуємо ми. Ваші заявки та ваші історії – це неймовірна мотивація для нас. Дякуємо за ваші старання, амбіції та ініціативність. Було складно обирати, тому що обирали кращих серед кращих", - так організатори прокоментували цьогорічні результати.

Детальніше про подію за посиланням.