Запрошуємо на правопросвітницькі заходи приурочені до Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 30.05.2017 16:32

Фото без описуУ четвер, 1 червня,   в рамках Міжнародного дня захисту дітей  на Сколівщині   буде проведено ряд цікавих правопросвітницьких заходів  як для  дітей різної вікової категорії, так і соціальних інституцій, котрі працюють із дітьми.  В актовій  залі райдержадміністрації о 10.00 год. відбудеться  круглий стіл за участю представників державних  органів влади та  соціальних інституцій з питань забезпечення правових можливостей  дітей. У дитячих дошкільних навчальних закладах будуть проведені воркшопи на тему: «Знай свої права, дитино».  Вуличне навчання школярів: «Своє право: знати, вміти, захистити» проведуть фахівці бюро спільно зі   спеціалістами   Сколівського районного центру зайнятості та  фахівцями зі Сколівського районного сектору з питань пробації.  В приміщенні бюро правової допомоги прослухають лекцію на тему: «Дострокове звільнення від відбування покарання» та отримають юридичні  та психологічні консультації  від бюро правової допомоги, Сколівського  районного сектору уз питань пробації, районного центру соціальних  служб для  сім’ї, дітей  та молоді, Сколівського районного центру зайнятості діти, які відбувають покарання без позбавлення волі.

Варто зауважити, що ці заходи проводяться у рамках правопросвітницької акції «День захисту прав дітей», ініціатором організації та проведення якої на Львівщині є Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області.

Організатори заходів: відділ  «Сколівське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, районний центр соціальних служб  для  сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей райдержадміністрації, відділ освіти  райдержадміністрації, Сколівський  районний сектор з питань пробації Західного міжрегіонального  управління з питань виконання  кримінальних покарань  та пробації Міністерства юстиції, Сколівський районний центр зайнятості та  громадська організація «Імпульс».

Нагадуємо, бюро знаходиться за адресою: м.Сколе майдан Незалежності, 9 ( приміщення Універмаг, другий поверх)  Тел.066-682-52-40