Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Молодь запрошують до участі в конкурсі проектів міждержавного обміну

Дата: 24.03.2017 16:32
Кількість переглядів: 145

Фото без описуМіністерство молоді та спорту запрошує до участі у конкурсі проектів для молоді у межах українсько-польських обмінів. На цю мету у Державному бюджеті України передбачили 1 млн грн.

Як інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, пріоритетами цьогорічного конкурсу є:

  • зміцнення міжкультурного діалогу;
  • набуття компетенцій, необхідних для активної участі у громадському і професійному житті;
  • посилення співпраці та обмін досвідом у сфері технічної та професійної освіти;
  • підтримка громадянської активності серед молоді, включаючи підприємництво та волонтерство;
  • розповсюдження європейських цінностей і досвіду євроатлантичної співпраці;
  • вивчення спільного минулого, боротьба з упередженнями і стереотипами в розумінні спільної історії та у сучасних відносинах.

Заявки можуть подавати представники неприбуткових організацій, які працюють з молоддю та зареєстровані в Україні. Це, зокрема, інститути громадянського суспільства, навчальні заклади та комунальні установи.

Українські організації, які подають заявки на участь у конкурсі до Мінмолодьспорту, повинні мати партнерську організацію з Польщі та надати відомості про неї при подачі документів.

Пакет документів на участь у конкурсі потрібно подати на офіційному бланку організації у Мінмолодьспорт України до 12:00 год 24 квітня 2017 року.

Умови реалізації проектів та пакет документів можна переглянути за посиланням: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/29714.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора