Учні та педагоги Корчинської ЗОШ І-ІІІ ст. долучились до просвітницької акції по програмі «Доступні ліки»

Дата: 26.10.2017 16:29

Протягом тижня учні старших класів та педагоги Корчинської школи долучились до інформаційно-роз’яснювальної роботи серед жителів населеного пункту щодо можливості отримання лікарських препаратів в рамках реалізації урядової програми “Доступні ліки”. Так, для учнівської молоді проведено виховну годину, опісля учні 9 класу розробили презентацію для своїх бабусь та дідусів про програму «Доступні ліки». Відтак учні, педагог-організатор та практичний психолог відвідали одиноких жителів своєї місцевості та ознайомили їх з механізмом отримання безкоштовних ліків чи з частковою доплатою в рамках реалізації програми.