Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Відбулось виїзне засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Переглядів: 288

07 листопада 2017року  відбулось виїзне засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення на території Тухольківської   сільської   ради  за участю ГУ Держпраці у Львівській області, управління соціального захисту населення, управління економічної політики райдержадміністрації, представників Сколівського відділення Стрийської ОДПІ., Стрийського об’єднаного управління Пенсійного Фонду у Львівській області, районного центру зайнятості.

 Головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Сироїжко О.Є. акцентувала увагу роботодавців  на  правильності укладення трудових договорів з найманими працівниками,про надання відпусток працівникам, виплаті заробітної плати не нижче законодавчо встановленого мінімуму.

 Члени робочої групи відповіли на запитання, які цікавили присутніх суб’єктів господарської діяльності та надали їм відповідні консультації.

Основною метою даного заходу було проведення інформування та роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання та їх працівників щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати та легалізації найманої робочої сили.« повернутися до списку новин