Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Департамент економічної політики ЛОДА запрошує фінансові установи до співпраці

Дата: 06.03.2017 16:28
Кількість переглядів: 193

Фото без описуДепартамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації запрошує до співпраці та пропонує фінансово-кредитним установам області подати пропозиції для кредитування суб’єктів малого бізнесу. Заходи мікрокредитування передбачені у рамках реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області.

За словами директора департаменту Романа Филипіва, відповідно до умов Програми компенсації за рахунок коштів обласного бюджету підлягає частина відсоткової ставки по кредиту, яка рівна розміру облікової ставки НБУ на дату укладення Генерального договору між департаментом економічної політики та фінансово-кредитною установою.

Співпраця здійснюватиметься у двох напрямках: “Підтримка малого бізнесу” та “Підтримка підприємницької ініціативи учасників АТО”.

Згідно з умовами першого напрямку Програми, розмір кредиту, за яким погашатимуться відсотки для одного суб’єкта малого бізнесу, не може перевищувати 750 тис грн не більше, ніж на три роки (36 місяців). Кредити надаються суб’єктам малого бізнесу, які працюють у межах таких видів діяльност: оброблення деревини, виробництво меблів та виробництво харчових продуктів.

Згідно з умовами другого напрямку Програми розмір кредиту, за яким погашатимуться відсотки для однієї фізичної особи-підприємця, не може перевищувати 300 тис грн не більше, ніж на три роки (36 місяців). Кредити надаються фізичним особам-підприємцям, які зареєстровані громадянами України з офіційною пропискою на території Львівської області, що мають статус учасника АТО, підтверджений відповідним офіційним документом, а також підпадають під визначення "малих" згідно з положеннями Господарського кодексу України.

За детальною інформацією щодо укладання договору між департаментом економічної політики та  фінансово-кредитною установою просимо звертатись за адресою: м. Львів, вул. В.Винниченка, 18, каб. 425 або на e-mail: torg.loda@gmail.com. Контактна особа: Уляна Довгунь тел. (032) 299 92 79.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора