Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Аграрії Львівщини отримають 16 млн гривень на розвиток бізнесу за рахунок коштів місцевих бюджетів

Дата: 27.06.2017 16:24
Кількість переглядів: 164

Фото без описуНа виконання заходів Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області у 2017 році з обласного бюджету виділено 11,2 млн гривень. 17 переможців бізнес-планів набули право одержати пільгові кредити в сумі 6,6 млн гривень на розвиток аграрних проектів.

Кредитні ресурси спрямовані на придбання 10 одиниць сільськогосподарської техніки, 30 голів корів, холодильного обладнання для зберігання овочевої продукції, обладнання для виробництва круп та переробки сільськогосподарської продукції на корм, будівництво овочесховища тощо.

За рахунок здешевлення кредитів шляхом відшкодування сплачених відсотків у сільськогосподарське виробництво залучено понад 20 млн гривень, які спрямовані на придбання 8 одиниць сільськогосподарської техніки, 1 автомобіля та інші поточні витрати сільськогосподарських виробників під час проведення комплексу весняно-польових робіт.

Окрім того, на фінансову підтримку аграріїв Львівщини скерували кошти з районних бюджетів в сумі 4,8 млн гривень, з них профінансовано 1,1 млн гривень.

В основному кошти спрямовували на програми підтримки галузі тваринництва (2,7 млн грн) та рослинництва (1,2 млн грн).

Найбільший фінансовий ресурс на підтримку аграріїв виділили у Кам’янка-Бузькому районі (840,0 тис грн, з них профінансували 682,2 тис грн) та у Пустомитівському (500 тис грн, з них профінансували 176,0 тис грн).

Загалом з місцевих бюджетів виділили 16,0 млн грн, з них профінансували 5,7 млн грн, що є одним з найбільших обсягів підтримки серед областей України.  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора