Спеціального лікування кору немає: найкращий захист – вакцинація

Переглядів: 175

Станом на 29 січня  на кір захворіло 237 осіб, з них 179  дітей. За вихідні зареєстровано 24 випадки захворювання, з них 23 – серед дітей.

З початку року в заклади охорони здоров’я госпіталізовано 122 особи, з них 89 дітей. Ріст захворюваності відбувається в основному за рахунок дитячого населення, питома вага захворілих дітей становить 76%.

З вересня 2017 року в області проводиться підсилена рутинна імунізація проти кору. За цей період  охоплено щепленнями проти кору 44683 особи, що складає  66% від запланованих. За останній тиждень вакциновано 6170 осіб.

Нагадаємо, кір – інфекційна хвороба, що вражає як дітей, так і дорослих, які не мають імунітету проти цього захворювання. Специфічного лікування від кору немає. Єдиний надійний захист – вакцинація.