Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

V Форум місцевого самоврядування у Львові об'єднав понад 500 українських та міжнародних експертів

Дата: 24.03.2017 16:23
Кількість переглядів: 166

Фото без описуСьогодні, 24 березня, у Львові, на "Арені Львів" стартував V Форум місцевого самоврядування. Дводенний захід зібрав понад 500 фахівців з усієї України та міжнародних експертів. Вони обговорюватимуть актуальні проблеми та перспективи у сфері місцевого самоврядування, підвищення ролі відповідних органів у забезпеченні розвитку держави та обмінюватимуться досвідом.

Під час відкриття про здобутки Львівщини у сфері місцевого самоврядування розповів перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

"Львівщина – унікальний регіон, адже на її території сформовано чи не найбільше органів місцевого самоврядування в Україні. Зокрема, на території області вже функціонує 22 об'єднані територіальні громади, - наголосив Ростислав Замлинський. - Також торік на території регіону, зокрема у селах та містечках, реалізували багато проектів у різних сферах. На сьогодні одним із пріоритетів нашого регіону залишається ціль “розвинене село”. Її також передбачає Стратегія розвитку Львівської області до 2020 року".

Загалом на форумі представники влади, ОТГ, міжнародних організацій та дипломатичного корпусу, українські та іноземні експертів у сфері місцевого самоврядування розглядатимуть питання оцінки місцевого самоврядування та його ролі у процесах зміцнення та розвитку України. Говоритимуть про електронне врядування та Smart City, децентралізацію у медичній сфері, реформу законодавства щодо міського планування. Окрему увагу учасники Форуму також зосередять на стратегічному підході до розвитку міст та регіонів, стані та перспективах врегулювання організаційно-правових аспектів місцевої демократії в Україні. Серед інших питань – здобутки та виклики децентралізації освіти України, адміністративні послуги у ОТГ, кращі практики місцевого самоврядування, реформування сфери ЖКГ у контексті процесу децентралізації.

Результат Форуму місцевого самоврядування рекомендуватимуть Верховній Раді України та Президенту для розгляду.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора