Сколівська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Волонтери спільно з департаментом соцзахисту Львівської ОДА розроблять пропозиції щодо законопроекту про машини для АТО

Дата: 24.04.2017 16:23
Кількість переглядів: 65

До 10 травня 2017 року  учасники волонтерських організацій, спільно із департаментом соцзахисту Львівської ОДА напрацюють пропозиції щодо законопроекту, що стосується оформлення машин для потреб АТО.

Як зазначила сьогодні, під час прес-конференції директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк, у Верховній Раді уже невдовзі розглядатимуть законопроект, який законодавчо закріпить норму, що автівки, які ввезли для потреб військових у АТО, є гуманітарною допомогою.

Втім, волонтери, які в основному привозять машини для військових із-за кордону, запевняють – законопроект можна удосконалити. Так, у законопроекті вказано, що гуманітарною допомогою визнають машини, що виготовлений не пізніше 1 січня 2017 року. Однак, за словами Наталії Кузяк, ще на початку АТО в 2014 році, на Схід країна військовим відправляли з-за кордону різноманітні автівки, тож, зокрема,  у цьому пункті закону пропонуватимуть зміни.

За словами голови Львівської організації всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України» Степана Біласа, до нього неодноразово звертались військові з проблемами, що стосуються автомобілів ввезених на територію України. Зокрема, деякі автомобілі пошкоджені або ж втрачені, тож перетнути кордон,  як того вимагає закон зараз, не можливо. А отже за порушення закону передбачений штраф у розмірі 8 тисяч гривень.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1 / 5
 
 
 
 
 

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора