Захист прав дитини

Дата: 25.04.2019 16:21

Фото без описуАктуальні питання захисту прав дитини обговорено сьогодні, 25 квітня,  під час засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів  заступник голови райдержадміністрації Володимир Крушельницький.  Під час засідання ознайомлено присутніх  з Рекомендаціями слухань, що відбулися 11. 02. 2019 р. у Комітеті Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму на тему «Захист прав інтересів дитини в цивільному процесі», розглянуто подання  служби у справах дітей  про затвердження складу міждисциплінарної команди з метою соціального захисту  3  дітей, позбавлених батьківського піклування, а також затверджено  індивідуальні  плани соціального захисту дитини, позбавленої батьківського піклування, яка  перебуває на первинному обліку служби у справах дітей.