У Львівській ОДА нагородили переможців екологічних конкурсів

Дата: 25.05.2017 16:18

Фото без описуСьогодні, 25 травня, у департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації нагородили переможців конкурсу екологічних відео «Моя екологічна історія», присвяченого Дню Землі, та конкурсу дитячого малюнку «Природа не має кордонів», присвяченого Дням Європи в Україні.

За словами директора департаменту Руслана Гречаника, у конкурсах взяли участь представники з усіх районів Львівської області та з-за її меж, зокрема Харківської, Запорізької та Рівненської областей – загалом 238 учасників.

Завдяки роботам можна дізнатися як брикетувати опале листя та отримувати біопаливо, як поєднати економіку та екологію, як можуть розвиватися події на Землі,  коли людина не турбуватиметься про навколишнє середовище тощо.

Найкраще із  завданням у проектних відео впоралися учасники, які не лише висвітлили екологічні проблеми, але й запропонували шляхи їх вирішення та безпосередньо долучилися до цього.

Молоді ж художники у темі природи без кордонів охопили та поєднали тваринний і рослинний світи, вплив людини на середовище та всіх людей під гаслом, яке відображає назва конкурсу «Природа не має кордонів».

Отже, переможцями стали:

Конкурс дитячого малюнку «Природа не має кордонів»

І місце Наталія Ільчук (13 років, ЦДЮТ м. Золочів, арт-гурток «Палітра»);

ІІ місце Олена Куцах (11 років, ЦДЮТ м. Ходорів Жидачівського р-ну);

ІІІ місце Олеся Ільків (12 років, СЗШ І-ІІІ ст. ім. Івана Франка, гурток «Юні друзі природи» смт. Івано-Франкове, Яворівський р-н).

Спеціальна номінація «За креативність» Павліна Краївська (12 років, ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 с.Жирова Жидачівського району).

Конкурс екологічного відео «Моя екологічна історія»

І місце Лілія Боса, Галина Заблоцька, Тетяна Заблоцька, Віталій Салабай (Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П. Андрусіва);

ІІ місце Анна Жищинська та учні 6-11 класів (Львівська спеціалізована школа № 69);

ІІІ місце Віталій Щур (Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1);

Спеціальна номінація «За креативність» Володимир Онуфрик та Максим Мисик Стрийської СШ № 4.