Захист прав дитини

Дата: 30.08.2017 16:18

Фото без описуАктуальні питання захисту прав дитини обговорено сьогодні, 30 серпня,  під час засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів перший   заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лепісевич.  Розпочалось засідання з приємного моменту, коли   Ярослав Лепісевич  вручив подяку прийомним батькам ГАЛАДІЙ Світлані Петрівні та  Андрію Олексійовичу за батьківську любов, помножену на терпіння, щоденну працю й турботу та з нагоди 26-ї річниці  незалежності України. Відтак комісія працювала відповідно до порядку денного, зокрема:   заслухано питання про стан виконання батьківських обов’язків двома  матерями  щодо утримання, виховання, Фото без описунавчання та розвитку їх дітей; дано дозвіл на позбавлення батьківських прав батька відносно двох неповнолітніх дітей, які перебувають  під піклуванням бабусі.

Окрім цього, заслухано  звіт про стан виховання, утримання та розвитку дітей,  позбавлених  батьківського піклування, які виховуються у прийомній сім’ї Горох.  Також  розглянуто та затверджено індивідуальний  план соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування  та дитини,  яка   опинились у складних життєвих обставинах.