Богдан Янко завітав на нараду до освітян району

Дата: 27.09.2018 16:17

Фото без описуСьогодні, 27 вересня, в Сколівській академічній гімназії  голова Фото без описурайдержадміністрації  зустрівся  з директорами загальноосвітніх закладів середньої освіти  Сколівщини.  Під час  зустрічі  очільник району  наголосив: «Школа -  це  навчально-виховний  та культурно-просвітницький  центр Фото без описупідростаючого покоління у кожній громаді. На вас, освітян,  рівняються та з вас беруть приклад. Тому передусім професійність  педагогів,  національно-патріотичне виховання учнівської молоді, формування та підтримка  позитивного іміджу школи, укріплення громадянської позиції мешканців населених пунктів тощо». Також  обговорено питання  щодо будівництва, добудови  та ремонту  шкіл,  кадрові питання,  щодо виплати заробітної плати тощо.

Опісля  Богдан Янко  оглянув  приміщення академічної гімназії, а також Фото без описувідвідав Сколівську ЗОШ І-ІІІ ст.