Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

На Сколівщині розпочався перший етап конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей – 2017 року

Переглядів: 355

Сьогодні, 23 лютого, відбулася  зустріч  начальника Сколівського  відділення  Стрийської  ОДПІ   Володимира Миколайовича  Мелеха  із  керівником відділу освіти  Сколівської  РДА  Любомиром Губишем та керівниками   навчальних закладів  Сколівського району. Володимир Мелех наголосив що розпочався перший етап конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей – 2017. Керівник відділення  надав роз’яснення щодо Положення конкурсу та умови його проведення та висловив  сподівання  що відображення в дитячій творчості надії на щасливе майбутнє допоможе надихнути дорослих до справжніх, доброчинних дій. «Тому, запрошуємо до участі у конкурсі дитячої творчості «Податки очима дітей – 2017» - пудсумував  Володимир  Мелех..

Йшлося  під час зустрічі  про деклараційну кампанію  2017 року,   про  порядок нарахування та сплати  податку  на нерухоме майно , відмінне  від земельної ділянки.  

     Учасники  заходу  отримали відповіді  на запитання  що стосувалися  конкурсу  та   податкового  законодавства.« повернутися до списку новин