Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Сьогодні на Львівщині звучали сирени

Дата: 07.02.2018 16:13
Кількість переглядів: 227

Фото без описуЗ метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення сьогодні, 7 лютого, в період з 14:50 год до 14:55 год департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації проводив навчальне оповіщення населення міста Львова та області за сигналами цивільного захисту. Увімкнули електросирени та передавали повідомлення для населення через засоби телебачення та радіомовлення.

Звучання електросирен означає сигнал цивільного захисту “Увага всім”.

Нагадаємо, що почувши його слід негайно увімкнути гучномовці проводового радіомовлення, налаштувати ефірні радіоприймачі на хвилю “Львівського радіо” на частоті 103,3 МГц в ФМ-діапазоні, а телеприймачі переключити на канали “Першого національного” Національної суспільної телекомпанії України, ТРК “Львів” обласного телебачення або телеканал “ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ” та прослухати повідомлення департаменту з питань цивільного захисту.

У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи не відпрацьовувалися. Зберігайте спокій.

Ключові слова:


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора