Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Україна – Польща: разом в Європі»: що думає молодь

Дата: 25.05.2017 16:10
Кількість переглядів: 283

Фото без опису«Польща - Україна: разом в Європі» –  під таким гаслом у середу, 24 травня, у Ряшівському Університеті, м. Ряшів, Республіка Польща, відбулися дебати за участі польських та українських студентів, які навчаються в польських навчальних закладах. Співорганізаторами заходу виступили воєвода Підкарпатський та Жешівський університет.

Із вітальним словом до українських студентів, які навчаються в Польщі, виступив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський. 

Студенти та експерти дискутували на такі теми як «Українсько-польські відносини, 25 років незалежності України», Польща та Україна – європейський контекст» та «Польща – Україна: транскордонна співпраця».

Серед головних підсумків дискусій – розуміння того, що комунікація, вміння розмовляти на складні теми та знаходити рішення, а також співпраця над спільними проектами – є запорукою плідного розвитку українсько-польських відносин. 

Як зазначив Директор Східного департаменту міністерства закордонних справ України Герард Покрушинський, Україна займає центральне місце у роботі Східного департаменту Міністерства закордонних справ Республіки Польща. «Відносини між Україною та Польщею мають стратегічне значення не лише для Польщі та України, але й загалом для Європейського Союзу», - наголосив він.

Варто зазначити, що в дебатах також взяли участь воєвода Підкарпатський Єва Леніарт, ректор Жешівського університету, професор Сильвестр Чопек, віцемаршалек Підкарпатського воєводства пані Марія Куровська, консул України в м. Люблін Світлана Горбовська та генеральний консул РП у Львові Рафал Вольський.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора