Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На міжнародній конференції обговорили ризики молодіжного стилю життя

Дата: 28.04.2017 16:04
Кількість переглядів: 167

Фото без описуУпродовж 26-28 квітня відбувається міжнародна науково-практична конференція «Україна-Польща: Ризики молодіжного стилю життя. Що маємо і чого прагнемо?». 

Метою конференції є представлення результатів українсько-польського дослідження ризиків стилю життя сучасної молоді та визначення шляхів їх профілактики.

Під час конференції, 26 квітня, учасникам представили польський досвід профілактики узалежнень, діяльність PARPA, результати опитування учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова, м. Дрогобича та Дрогобицького району (вживання алкоголю, наркотиків, ліків, тютюнопаління, фізичне та психічне насильство, ризики у проведенні вільного часу) та організація заходів з профілактики.

Директор Державної агенції розв’язання алкогольних проблем Республіки Польща  Криштоф Бжуск, заступник директора Державної агенції Катажина Окуліч,  професор Університету Казимира Великого у Бидгощі Марія Дептул та професор Інституту психіатрії та неврології Криштоф Осташевскі  репрезентували польський досвід з профілактики узалежнень, надали допомогу у обробці та здійсненні аналізу опитуваної інформації.

За результатами конференції окреслили майбутні напрямки співпраці та методи з профілактики підлітковою залежненістю  алкоголем і наркотиками, формування здорового і тверезого способу життя серед дітей та молоді, запроваджено моду на здоровий спосіб життя.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора