Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

До 1 травня триває прийом документів на дотацію фізичним особам за утримання молодняка ВРХ

Дата: 22.04.2019 16:03
Кількість переглядів: 700

???? 1 ?????°?????? ?????????°?? ???????????? ???????????µ???????? ???° ???????°?????? ?????·?????????? ???????±?°??  ?·?° ???????????°?????? ?????»???????????° ??? ??Прийом документів першого етапу нарахування дотацій триватиме до 1 травня. За попередніми даними у Львівській області станом на 1 квітня прийняли документи від  9903 фізичних осіб – власників тварин, які у своїх господарствах утримують 12649 голів молодняка ВРХ. Для отримання дотації фізичним особам необхідно зробити такі покрокові дії:

Крок 1.

1.1. На молодняк народжений в господарстві  потрібно оформити паспорт великої рогатої худоби. Для отримання паспорта звернутись до фахівця ветеринарної медицини за місцем знаходження господарства.

У разі утримання 10 і більше голів молодняку великої рогатої худоби необхідно взяти витяг з Єдиного державного реєстру тварин. Для цього необхідно звернутись до державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин».

1.2. Для молодняка набутого шляхом переміщення потрібно звернутись до фахівця ветеринарної медицини за місцем знаходження господарства та зробити переміщення тварини (датою переміщення молодняка вважається дата прибуття тварини в господарство нового власника). 

Крок 2. Відкрити рахунок у банку та взяти довідку про відкриття рахунку з реквізитами банку.

Крок 3. Підготувати необхідні документів:

  • копії паспортів ВРХ, а якщо 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
  • копія паспорта особи – власника тварини;
  • копія довідки  або договору про відкриття рахунка в банку;
  • копія ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини.

Крок 4. Для отримання дотації за молодняк фізичним особам необхідно подати копії зазначених документів за місцем знаходження господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади.

Зазначені документи приймаються впродовж бюджетного року. Виплата дотації проводиться за результати сформованих реєстрів станом на 1 травня, 1 вересня, 1 грудня поточного року.

Якщо молодняк ВРХ народився у господарстві  дотація з державного бюджету надається  за його утримання при досягненні ним певного віку на момент подання документів вперше:

  • за молодняк віком 4 місяці - 300 грн за голову;
  • за молодняк віком 8 місяців - 1000 грн за голову;
  • за молодняк віком 12 місяців - 2500 грн за голову.

У подальшому бюджетна дотація за молодняк, що народився в господарствах фізичних осіб, виплачується за кожні наступні  4 місяці утримання до досягнення ним віку:

  • за молодняк віком 8 місяців - 700 грн;
  • за молодняк віком 12 місяців - 1500 грн.

Якщо молодняк ВРХ набутий шляхом його переміщення від інших власників то дотація надається за кожні повні 4 місяці його утримання в такому господарстві від дати переміщення до досягнення ним 13 місячного віку у розмірі:

за перші 4 місяці утримання молодняка – 300 грн за голову;

за наступні 4 місяці утримання молодняка – 700 грн за голову;

за наступні 4 місяці утримання молодняка – 1500 грн за голову.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора