Сколівська районна державна адміністрація
Львівська область, Сколівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У двох районах Львівщини закуплять квартири для дітей, позбавлених батьківського піклування

Дата: 31.07.2020 19:34
Кількість переглядів: 119

Сьогодні, 31 липня, у Львівській облдержадміністрації відбулось засідання комісії щодо розподілу об’єктів для придбання житла у межах Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа в області на 2018-2020 роки. Очолив засідання заступник голови облдержадміністрації Юрій Холод. Члени комісії розглянули житлові об’єкти, які можна придбати для дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. За результатами - придбають дві квартири.

"Квартиру у селищі Добротвір, що у Кам'янка-Бузькому районі, куплять для рідних брата та сестри, які позбавлені батьківського піклування. Загальна вартість - 600 тисяч гривень. Це кошти обласного бюджету - 313,9 тисяч гривень, а також місцевого - 286,1 тисяч гривень. І ще одне житло для дівчини, позбавленої батьківського піклування, придбаємо у селі Черляни, що на Городоччині”, - зазначив Юрій Холод.

Вартість другого помешкання - 536 тисяч гривень, з них: обласний бюджет - 192 тисячі гривень , 200 тисяч гривень - Малехівська сільська рада, 69 тисяч гривень - Жовківської міської ради, інші джерела - 75 тисяч.

Як зазначив начальник Служби у справах дітей Володимир Лис, важливо, щоб місцева влада знаходила житло вчасно і якісно, а також - залучала до співфінансування меценатів. Адже дбати про тих. хто потребує підтримки, - ознака зрілості і відповідальності держави.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора