Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Для мешканців Львівщини проведуть онлайн-курс із залучення міжнародної донорської допомоги

Дата: 27.05.2020 11:41
Кількість переглядів: 187

Фото без описуУ червні стартує тритижневий онлайн-курс лекцій по можливостях залучення міжнародної донорської допомоги: «Грант-менеджмент від А до Я».  Про це інформують у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Упродовж лекційного періоду учасники курсу дізнаються у чому полягає різниця між інвестиціями, коштами ДФРР, кредитами, міжнародною технічною допомогою, а також багато іншої інформації щодо залучення донорської допомоги.

«Міжнародна технічна допомога є одним з інструментів розвитку для місцевих громад та суспільних інтситуцій, онлайн-курс надасть поштовх для суспільно важливих регіональних ініціатив, допоможе слухачам більш грутовно зрозуміти різні аспекти залучення донорських коштів»,-  зазначив директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Роман Шепеляк.

Детальнішу інформацію про курс можна буде дізнаватись у групі у соціальній мережі за посиланням.

Запрошуємо усіх охочих до навчання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора