Сколівська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У Фонді досліджень та допомоги приватному сектору (FASEP) триває прийом заявок

Дата: 23.04.2020 22:00
Кількість переглядів: 251

У Фонді досліджень та допомоги приватному сектору (FASEP) триває прийом заявок для реалізації проєктів інфраструктури в рамках стратегій розвитку, що реалізуються органами місцевої влади, до яких можуть залучатися французькі підприємства (виробники обладнання, інженери, розробники тощо). Одними з основних секторів для реалізації проєктів є охорона навколишнього середовища (питна вода, очищення каналізаційних відходів, управління водними ресурсами, твердими відходами, проєкти, передбачені Кіотським протоколом) та енергетика (зокрема, відновлювана енергетика та підвищення енергоефективності).

 З детальнішою інформацією про конкурс можна ознайомитися за посиланням: https://region.kname.edu.ua/index.php/uk/granti/90-fond-doslidzhen-tadopomogi-privatnomu-sektoru-fasep.

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації спільно з департаментом міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації готові виступити партнерами та за потреби забезпечити співфінансування екологічних проєктів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора