Захист прав дитини

Дата: 28.02.2020 14:11

Фото без описуСьогодні, 28 лютого, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Володимира Крушельницького відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. За результатами розгляду  та обговорення питань порядку денного, комісією  прийнято  рішення  про надання дозволів на позбавлення батьківських прав  жительки м.Сколе відносно  її сина Берези, який перебуває у будинку дитини №2 у м.Львів; на позбавлення батьківських прав жительки с.Тухля відносно її дочки, яка перебуває під опікою в іншій  сім’ї; на позбавлення батьківських прав жителя с.Лавочне відносно його дочки, яка перебуває у будинку дитини №2 у м.Львів. Заслухано питання про виконання батьківських обов’язків жителькою с.Тернавка відносно її трьох дітей. А також  погоджено заяву жителя с.Дубина про надання дозволу на дарування в рівних частках, по 1/2 житлового будинку з господарськими будівлями і спорудами та земельної ділянки, його дітям, з правом підпису за малолітніх дітей їх мамою.