На Сколівщині вшанували пам'ять земляка Олега Ушневича та всіх Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2020 15:46

Фото без опису20  лютого  пам'ятними  заходами на Сколівщині  віддФото без описуали шану  Героям Небесної Сотні. Зокрема, сьогодні минуло   шість років  з часу, як смертоносна куля обірвала  життя   нашого земляка, Героя Небесної Сотні, Героя України Олега Ушневича.

Вшанування пам’яті  Героїв Небесної Сотні розпочалось в районному  народному домі «Бескид»  пам’яФото без описутним заходом  «Молимось за Україну».  Під час пам’ятних урочистостей  моторошні, сумні та, водночас, звитяжні кадри  кривавих подій  Майдану органічно переплітались з  тематичними  сольними та колективними виступами учнівської творчої молоді  Сколівської академічної гімназії та  шкіл району.

Фото без опису Фото без опису

Фото без описуВідтак відбулась  спільна  хода з національною  символікою наФото без описучолі з духовенством та керівництвом району  до  могили Героя України, Героя Небесної Сотні  Олега Ушневича.

Очільники району, представники установ, організацій, освітяни, учнівська молодь та  громадськість вклонились Герою Небесної Сотні, поклавши квіти  та лампадки до місця його вічного спочинку.

Фото без описуСвященнослужителі  відслужили поминальну панахиду за  Героями Небесної Сотні  та всіма захисниками України, які віддали  своє життя за гідність, волю, свободу і незалежність Батьківщини.

Завершено  пам’ятне віче спільним  виконанням Державного Гімну України.