Обговорено актуальні питання захисту прав дитини

Дата: 30.01.2020 17:53

Фото без описуАктуальні питання захисту прав дитини  обговорено сьогодні, 30  січня, під час засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів заступник голови райдержадміністрації  Володимир Крушельницький. Під час засідання дано дозвіл на позбавлення батьківських прав батька відносно його неповнолітньої дочки,  розглянуто та погоджено заяви про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок з метою передачі їх у власність малолітнім дітям,  з правом підпису за них  їхнім батькам. Окрім цього,  обговорено та затверджено індивідуальні  плани соціального захисту  трьох дітей, позбавлених батьківського піклування,  двох дітей-сиріт та  однієї дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах  й  перебуває на обліку служби у справах дітей.