Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

До відома ІГС Сколівщини! На Львівщині стартував конкурс молодіжних проектів

Дата: 02.01.2020 16:49
Кількість переглядів: 297

Фото без описуДепартамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс з визначення проектів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2020 році з обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.

Конкурсні пропозиції подаються на розв'язання таких пріоритетних завдань:

  • національно-патріотичне виховання дітей та молоді;
  • поширення серед дітей та молоді здорового та безпечного способу життя;
  • створення умов з метою працевлаштування молоді (забезпечення первинної і вторинної зайнятості та самозайнятості молоді);
  • утвердження громадянської свідомості й активної громадянської позиції дітей та молоді, в тому числі для молоді з числа внутрішньо переміщених осіб;
  • забезпечення міжнародного молодіжного співробітництва;
  • розвиток неформальної освіти.

Конкурсна пропозиція складається державною мовою та має містити:

1) заяву про участь у конкурсі за формою встановленого зразка;

2) опис проекту та кошторис витрат, за формою встановленого зразка;

3) листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (у разі їх залучення до виконання (реалізації) проекту (заходу);

4) інформацію про діяльність громадської організації, зокрема досвід виконання (реалізації) проектів (заходів) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування громадської організації, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.

Проект (захід) та кошторис витрат, подані на Конкурс, повинні відповідати вимогам Наказу Міністерства молоді та спорту України «Про затвердження порядку реалізації програм, проектів та проведення заходів державної політики у молодіжній сфері» від 3 березня 2016 року № 808 зі змінами.

Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування проекту (заходу) становить 85% від загальної суми кошторису витрат на реалізацію програми та не може перевищувати 40 тис. грн.

Рівень виконання проекту (заходу) повинен бути обласний. Обласний рівень виконання проекту (заходу) - провадження проектної діяльності у більш як половині районів області та/або забезпечення участі у такій діяльності осіб з більш як половини районів області.

Конкурсні пропозиції подаються у друкованій та електронній формі.

Інститут громадянського суспільства може подавати на Конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Конкурсні пропозиції приймаються з дня опублікування оголошення до  4 лютого 2020 року щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 9-00 до 18-00 год. за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, к. 454. Контактний телефон (032) 261-27-40, e-mail: molodpol@gmail.com.

Конкурс проводиться до 28 лютого 2020 року.

У разі визнання проекту (заходу) переможцем Конкурсу, організатор визначає обсяги бюджетних коштів для виконання кожного проекту з дотриманням принципу економного витрачання бюджетних коштів та максимальної ефективності їх використання.

Із повним текстом оголошення можна ознайомитися –  тут.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора