Захист прав дитини

Дата: 26.12.2019 15:00

Фото без описуАктуальні питання захисту прав дітей обговорено сьогодні, 26 грудня, під час засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів заступник  голови райдержадміністрації Володимир Крушельницький. Зокрема, комісією  розглянуто та погоджено висновок служби у справах дітей  райдержадміністрації про призначення опікуна-піклувальника над дитиною-сиротою  та дітьми, позбавленими батьківського піклування. Заслухано звіти про стан виховання, утримання та розвитку дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які виховуються у прийомній сім’ї  в  смт.Верхнє  Синьовидне та  дитини-сироти, яка виховується у  прийомній сім’ї  в с.Нижня Рожанка, а також  звіти щодо здійснення нагляду за усиновленими дітьми.  Окрім цього, затверджено  індивідуальні  плани  соціального захисту дитини, позбавленої батьківського піклування, дитини-сироти та  трьох дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку служби у справах дітей.