Сколівська районна державна адміністрація
Львівська область, Сколівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Переможці ІІ (районного) етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 18.12.2019 17:00
Кількість переглядів: 192

На виконання наказу відділу освіти Сколівської райдержадміністрації від 26.11.2019 року №276 «Про проведення ІІ (районного) етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика» 07 грудня 2019 року в районі був проведений ІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсі взяли участь 188 учнів 3-11 класів. Проводився він із метою піднесення престижу української мови та популяризації її серед молоді.

     За рішенням журі ІІ (районного) етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика вважати переможцями:

І місце

  • Проців Захарій, учень 3 класу Верхньосиньовидненської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Проців Г.В.);

  • Приндак Софія, учениця 4 класу Сколівського ЗЗСО І р.-філії ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» (вчитель Норичка Н.Ф.);

  • Кара Анастасія, учениця 5 класу Верхньосиньовидненської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Федорів Н.М.);

  • Федькович Денис, учень 6 класу Плав’я-Вадрусівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» (вчитель Скільська С.В.);

  • Сивоус Ангеліна, учениця 7 класу Ялинкуватського ЗЗСО І-ІІ р. (вчитель Євтух В.М.);

  • Дмитрищак Вікторія, учениця 8 класу Нижньорожанківського ЗЗСО І-ІІ р. (вчитель Говдиш Я.Я.);

  • Федів Вікторія, учениця 5 (9) класу ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» (вчитель Коваленко О.А.);

  • Герц Роман, учень 10 класу Сколівського ЗЗСО І-ІІІ р. №3 (вчитель Яворська О.Й.);

  • Грабовська Роксолана, учениця 11 класу Тухлянського ОНЗЗСО І-ІІІ р.-гімназії (вчитель Данилів І.І.).

ІІ місце

  • Гнатів Тетяна, учениця 3 класу Труханівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Барабаш Г.С.);

  • Винник Софія, учениця 4 класу Славського ЗЗСО І-ІІІ р. (вчитель Павлова Н.С.);

  • Дем’ян Богдан, учень 4 класу Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Дем’ян Т.В.);

  • Колос Софія, учениця 5 класу Славського ЗЗСО І-ІІІ р. (вчитель Пороховник Т.Г.);

  • Матіїв Марія, учениця 5 класу Либохорівського ЗЗСО І-ІІ р. (вчитель Яблонська М.М.);

  • Гіршвельд Софія, учениця 6 класу Козівського ОНЗЗСО І-ІІІ р.-ліцею (вчитель Бунак Т.В.);

  • Лозинська Світлана, учениця 7 класу Козівського ОНЗЗСО І-ІІІ р.-ліцею (вчитель Бунак Т.В.);

  • Когут Дарія, учениця 8 класу Славського ЗЗСО І-ІІІ р. (вчитель Харів В.І.);

  • Марар Вікторія, учениця 9 класу Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Шукатка Л.П.);

  •  Луцик Іванна, учениця 9 класу Ялинкуватського ЗЗСО І-ІІ р. (вчитель Луцик О.Я.);

  • Радевич Ангеліна, учениця 10 класу Тухлянського ОНЗЗСО І-ІІІ р.-гімназії (вчитель Щекун Т.В.);

  • Лесів Соломія, учениця 11 класу Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Михайлишин О.А.).

ІІІ місце

  • Черніховська Дарина, учениця 3 класу Опорецької ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Тукало О.В.);

  • Луцик Ірина, учениця 4 класу Волосянківського ЗЗСО І-ІІ р. (вчитель Мичко Г.Р.);

  • Мадяр Денис, учень 5 класу Верхнячківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (вчитель Лупацій О.В.);

  •  Мущинка Роман, учень 5 класу Жупанської ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Гордінець О.А.);

  • Срулевич Віра, учениця 5 класу Крушельницького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» (вчитель Лепісевич Г.М.);

  • Гофрій Вікторія, учениця 5 класу Лавочненської ЗОШ І-ІІ ст. №1 (вчитель Фурдзин І.П.);

  • Абрагамович Наталія, учениця 6 класу Труханівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Боднар Н.А.);

  • Батлюк Вікторія, учениця 3 (7) класу ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» (вчитель Диновська Д.І.);

  • Ковальчук Олександра, учениця 8 класу Козівського ОНЗЗСО І-ІІІ р.-ліцею (вчитель Бунак Т.В.);

  • Приндак Анастасія, учениця 4 (8) класу ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» (вчитель Коваленко О.А.);

  • Голомша Олеся, учениця 9 класу Гребенівської ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Грабовська І.І.);

  • Андрійчак Наталія, учениця 10 класу Головецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Кожан Т.В.);

  • Свистун Ярослав, учень 7 (11) класу ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» (вчитель Коваленко О.А.);

  • Марочканич Василь, учень 11 класу Сколівського ЗЗСО І-ІІІ р. №3 (вчитель Печериця М.П.).

     Вітаємо переможців районного етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика, а також учителів, які їх підготували!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора