Міжнародний День Прав Людини у Корчинській ЗОШ

Дата: 12.12.2019 12:01

Світлина від Корчинськи Зош І-ііі Ступенів.10 грудня 2019 року до Міжнародного Дня Прав Людини до Корчинської ЗОШ І-ІІІ  ст. завітали гості: заступник начальника Сколівського бюро правової допомоги Віра Андрейків та представник Сколівського районного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді Наталя Станович. З метою покращення освіченості учнів з загальних правових норм було проведено тренінг-гру " Закон і ми" для учнів 11 класу. Основною його метою було сприяти формуванню правового світогляду та правової культури дітей, ознайомити учнів з основними положеннями Конвенції ООН "Про права дитини" та викликати інтерес учнів до правових знань. На початку ми пригадали основні державні свята у яких прописано права людини. Далі учні одержали бланки із завданням визначити кожному праву відповідний обов'язок. З цієї вправи вони зрозуміли, що якщо людина має права, то вона Світлина від Корчинськи Зош І-ііі Ступенів.повинна мати обов'язки. Пізніше учнів було ознайомлено з Конвенцією ООН " Про права дитини" і наведені окремі статті Конвенції. Учні розділились на дві команди після чого кожна команда отримала завдання. Останнім етапом тренінгу-гри було оголошення переможців. На завершення учні висловили свої враження та побажання, за що і отримали паспорти прав дитини.