«Я твій син, Україно!» з нагоди Дня Збройних Сил України

Дата: 06.12.2019 17:54

Фото без описуФото без описуСьогодні, 06 грудня,  в  районному народному домі «Бескид» м.Сколе відбувся святковий концерт «Я твій син, Україно!» з нагоди Дня Збройних Сил України за участю  керівництва району, духовенства, учасників АТО, військовослужбовців, добровольців, волонтерів, представників  установ, організацій, громадськості та  учнівської молоді.

Зі словами привітань  та вдячності  всім військовослужбовцям, добровольцям, волонтерам до присутніх звернувся  військовий капелан,  настоятель  храму Святого Великомученика Пантелеймона, отець Володимир Борис. Спільна молитва злинула до Всесвишнього за Божу опіку  Фото без описунад всіма захисникФото без описуами рідної землі  та  за упокій та вічну пам'ять   полеглих Героїв.

Віддаючи шану всім захисникам української землі, від учасників урочистостей  покладено  квіти  до  пам’ятника Борцям  за волю України.

Захоплюючу  національно-патріотичну мистецьку програму урочистостей  Фото без описуФото без описупредставили колективи художньої самодіяльності,  талановиті солісти та  підростаюче  покоління Сколівщини.

Щирі дитячі мрії  про мир і спокій серцях, в душах,  в Україні  линули під час  Фото без описуфлешмобу «Мир над Україною».

Завершено захід спільним виконанням Державного Гімну України.