На Сколівщину завітав «Різдвяний конвой»

Дата: 04.12.2019 15:26

Фото без описуНа Львівщині впродовж  3-5  грудня триває  Проєкт «Різдвяний конвой», під Фото без описучас якого діти-сироти, діти, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також багатодітні та малозабезпечені сім’ї отримають пакунки з подарунками, які сформували родини з Німеччини.  Зокрема, сьогодні, 4 грудня, «Різдвяний конвой» завітав на  Сколівщину, де 360 подарунків отримала малеча  соціальних пільгових  категорій, зокрема:  діти-сироти, діти позбавлені Фото без описубатьківського піклування,  діти з сімей, які опинились у складних життєвих Фото без описуобставинах та  діти із сімей  учасників АТО. Вітальну   програму для благодійників  та дітей  представили  вихованці Сколівського районного будинку дитячої та юнацької творчості.  Зі словами  привітань з прийдешніми святами  та  вдячності учасникам   благодійного Проєкту  звернувся заступник голови райдержадміністрації Володимир Крушельницький.

Черговий Проєкт організували громадська організація «Народна самооборона Львівщини» у співпраці з ГО Ротарі клуб «Львів Інтернешнл», службою у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації, Львівським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та партнерами з Німеччини WPK Weihnachtsackchenkonvoi gGmbH.