Освітні питання погоджено під час засідання Колегії

Дата: 28.11.2019 15:57

Фото без описуПід час сьогоднішнього засідання Колегії під головуванням першого Фото без описузаступника голови райдержадміністрації Романа Чудійовича погоджено  звернення  відділу освіти  райдержадміністрації про передачу Славській селищній раді об’єкта незавершеного будівництва «Реконструкція з добудовою Верхньорожанківської ЗОШ І-ІІ ступенів на 180 учнівських місць в с. Верхня Рожанка Сколівського району Львівської області». Також   начальник відділу освіти райдержадміністрації  Олена Урдей представила  на розгляд  Колегії проєкти районних  освітніх програм, а саме: програми  технічного стану шкільних автобусів на 2020 рік; цільової  програми забезпечення пожежної безпеки  в закладах загальної середньої освіти на 2019-2020 роки; програми підтримки діяльності літніх мовних таборів на 2020 рік; програми  співфінансування установ освіти Сколівського району у 2020 році та програми  організації харчування дітей закладів загальної середньої освіти Сколівського району на  2020 рік. Після  погодження Колегією  програм освітньої галузі, що фінансуються з районного бюджету на 2020 рік, відділу освіти  рекомендовано  подати дані програми на розгляд та затвердження сесією Сколівської районної ради.